Każdemu naszemu działaniu przyświeca jeden cel – podnoszenie poziomu usług targowych w Europie i Polsce poprzez sukcesy naszych Klientów. Dzięki dbałości o każdy aspekt związany z organizacją wystąpienia targowego, konferencji lub eventu, przekuwamy oczekiwania naszych partnerów w biznesowe zwycięstwo.

Od początku naszego istnienia, tj. 2008 roku, sukcesywnie rozszerzamy paletę usług. Dzięki nieustannemu doskonaleniu się oraz pasji i uporowi, jesteśmy w stanie zorganizować wystąpienie targowego w całej Europie dla klientów ze wszystkich kontynentów. W imieniu zleceniodawcy negocjujemy warunki udziału w targach z ich organizatorem, przedstawiamy koncepcję i projekt stoiska. Zapewniamy także pełną obsługę podczas trwania imprezy: grafiki reklamowe, wyposażenie, sprzęt audiowizualny, wsparcie hostess, tłumaczy itp. Pomagamy, w jak najbardziej owocny sposób, wykorzystać czas pomiędzy kolejnymi dniami targowymi.

Doświadczenie zdobyte podczas wymagających imprez targowych, pozwala nam na profesjonalne projektowanie i wdrażanie rozwiązań służących realizacji: stoisk w galeriach handlowych, sklepów, punktów usługowych i wiele innych, gdzie potrzebne są skuteczne rozwiązania techniczne i marketingowe.

logo strona glow

 

Michał Hempowicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 604-971-910

cpipt