Dobrze wiemy, iż w dobie coraz wyższych wymagań wobec partnerów biznesowych, szanse na sukces będą mieli tylko ci, którzy zaoferują swoim klientom rozwiązania idealnie skrojone na miarę potrzeb. Dlatego, jako agencja marketingu bezpośredniego, postawiliśmy na elastyczny pakiet usług oraz koncentrację rozwiązań z różnych obszarów, w ramach jednej agencji. Jej siłę budujemy w oparciu o doświadczenie i zaangażowanie zespołu.


Filarem firmy jest założyciel oraz właściciel Fairteam. Swoją karierę zawodową związał z branżą targową. Kilku szczeblową drogę, od asystenta przez referenta, po dyrektora projektu, przeszedł w Polskiej Korporacji Targowej i na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W firmie EC Expoevents pełnił funkcję dyrektora sprzedaży. Świetna znajomość problematyki branży została doceniona przez Komitet Marketingowy Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI, gdzie w latach 2006-2008 był jedynym Polakiem w tym prestiżowym gronie. Obecnie, jako współprowadzący zajęcia z marketingu targowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, znajduje także czas na wprowadzanie studentów w tajniki targowego świata.


Realizacja odpowiedzialnych i często niełatwych wyzwań, nie byłaby możliwa bez zgranego i kompetentnego zespołu. Tworzą go profesjonaliści z często kilkunastoletnim doświadczeniem w realizacji m.in.: stoisk targowych, organizacji targów i konferencji, przygotowywania materiałów reklamowych, a także architekci wnętrz i projektanci.
Pełen zakres usług niezbędnych do zapewnienia udanego wystąpienia targowego oraz wieloletnie doświadczenie to nasz największy kapitał. Dzięki niemu możemy pomagać Państwu w rozwiązywaniu problemów związanych z organizacją targów i konferencji, a także zarządzaniem i marketingiem, Public Relations oraz działaniami IT.


Zapraszamy do współpracy!

logo strona glow

 

Michał Hempowicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 604-971-910

cpipt